BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMÇEVRE URUNLER - FCT - GSM

   ADACELL 1 GSM
   ADACELL 2 GSM
   ERİCSSON G35
   MULTİCELL FCT
   2N EasyGate
   2N SmartGate
   2N Stargate PRI GSM GATEWAY
   Mobility Extension
   KAREL GT101 GSM Terminali
   GT10M GSM Terminali
   PRI GSM Terminali


DİĞER MARKALAR

   SES KAYIT
   FCT - GSM
   KULAKLIKLAR
   ÇAĞRI KAYIT
   ROBOT OPERATÖR
   KABLOLAMA
   BEKLETME MÜZİĞİ
   KAMERALAR
   DİĞER
   ANONS MÜZİKLERİ

2N Stargate PRI GSM GATEWAY

2N Stargate PRI GSM GATEWAY
2N StarGate, 32 adede kadar GSM  kanalı içeren bir PRI GSM Ağ geçididir.

StarGate ağ geçidi, maksimum performans, kararlılık ve güvenilirlik sunar. Yüksek kapasitede GSM şebekelerine çağrı yapan büyük kurumlar ve alternatif taşıyıcılar için ideal bir donanımdır.

Ölçeklenebilirliği sayesinde, gereksinimlerinize kapasitesini şekillendirebilir, opsionel yazılımlar sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun katmadeğerli çözümler yaratabilirsiniz. Her biri 2şer kanal GSM modüle sahip kartları, VoIP, 1PRI, 2PRI yada VoIP kartı seçenekleriyle oldukça esnek bir konfigürasyona sahiptir. StarGate kullanıldığında, GSM şebekelerine hedeflenen tüm çağrılar bu ağ geçidi ile yönlendirileceği için çağrılarda önemli tasarruf sağlarsınız. Gelişmiş LCR tablosu; (En Az Maliyetli Yönlendirme) çağrı süresi, operatör prefixi, SIM kartlarındaki ücretsiz dakikaları göz önüne alarak çağrıları daima mümkün olan en ucuz yoldan yönlendirilir. StarGate ağ geçidi opsiyonel VoIP arabirimi ile harici bir VoIP ağ geçidi kurmaya gerek duymadan IP şebekenize bağlanabilir.
2 PRI’ın,1 PRI portlu çözümlere karşı 2 ana avantajı vardır:

  • Şirket PBX’inde herhangi bir ilave PRI kartına gerek duymadan sistem devreye alınabilir. (Telekomdan gelen PRI Stargate 1. PRI portuna ve 2. PRI portundan santrale bağlantı yapılır.)
  •  PBX’in yapılandırmasını değiştirmeye gerek yoktur, herşey ağ geçidinde programlanır. (Yapılan aramaların tamamı PRI hatta yönlendirilir ve LCR çalışması Stargate tarafından yapılır)

Stargate, Opsiyonel harici anten birleştirici donanımı sayesinde 32 kanal GSM görüşmesini sadece 2 anten üzerinden taşıyabilir. YAGI anten sayesinde 2N çekim gücü yada yoğunluğuna göre arzu ettiğiniz GSM Baz istasyonuna bağlanacaktır.

Öne çıkan diğer özellikleri:

  • CLIP Routing: Şirketinizden dışarı yapılan aramalarda karşı taraf cevaplamadığı yada meşgul tonu vermesinin ardından yapacağı geri aramalarda çağrıyı direk aramayı başlatan aboneye yönlendirir.
    • Örnek: Masanızda bulunan 112 numaralı santrale bağlı abone telefonunuzdan 05XX numaralı GSM hattına sahip müşterinizi aradınız ve müşteriniz çağrıyı o an müsait olmadığı için cevaplayamadı. Müşteriniz müsait olduğunda numarayı geri aradığında çağrı direkt olarak 112 nolu masa telefonunuza ulaşır. Bu sayede “beni şirketinizden biri aramış” sorunuyla karşılaşmazsınız.
  • Cevaplamayan numaraya SMS gönderme: Bu uygulama sayesinde şirketinizin telefon numarasını bilmediği için yada müsait olmadığı için telefonunu cevaplamayan müşterinize otomatik bir SMS gönderilir. Bu SMS’in içeriği örneğin “2N firmasından arama yapılmıştır. Lütfen geri arayın” şeklinde olabilir. Müşteriniz geri aradığında yukarıdaki CLIP routing özelliği sayesinde direkt size ulaşacaktır.
  • DISA özelliği: Şirket çalışanlarınıza dilerseniz şirket hatlarınızı aradıktan sonra çevir sesi verip bir dahiliye yada dış hatta erişim hakkı vererek verimliliğinizi arttırıp giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Opsiyonel olarak sunulan yazılım çözümleri:

  • SMS sunucusu. (şirketin sms gönderi ihtiyacını Outlook ile entegre bir şekilde sağlar)
  • Sesli Geri Arama sunucusu (şirket çalışanlarının dış arama giderlerlerini ortadan kaldırır.)
  • Numara taşınabilirliği desteği (sunucu çözümüdür)
2N Stargate PRI GSM GATEWAY Servisi - 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Uygun Fiyat - 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Teknik Destek - 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Teknik Servis - 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Tamiri
2N Stargate PRI GSM GATEWAY, 2N Stargate PRI GSM GATEWAYServisi, 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Uygun Fiyat , 2N Stargate PRI GSM GATEWAYTeknik Destek , 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Teknik Servis , 2N Stargate PRI GSM GATEWAY Tamiri

2N Stargate PRI GSM GATEWAY Teklif İste      2N Stargate PRI GSM GATEWAY Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 25.03.2009


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri