BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMÇEVRE URUNLER - FCT - GSM

   ADACELL 1 GSM
   ADACELL 2 GSM
   ERİCSSON G35
   MULTİCELL FCT
   2N EasyGate
   2N SmartGate
   2N Stargate PRI GSM GATEWAY
   Mobility Extension
   KAREL GT101 GSM Terminali
   GT10M GSM Terminali
   PRI GSM Terminali


DİĞER MARKALAR

   SES KAYIT
   FCT - GSM
   KULAKLIKLAR
   ÇAĞRI KAYIT
   ROBOT OPERATÖR
   KABLOLAMA
   BEKLETME MÜZİĞİ
   KAMERALAR
   DİĞER
   ANONS MÜZİKLERİ

2N SmartGate

2N SmartGate

Akıllı GSM Kapınız
Standart GSM ağ geçitleriyle kıyaslanamayacak özellikler sunan smartgate, 1 FXS 1 FXO bağlantıya ve aynı anda 1 kanal GSM görüşme kapasitesine sahiptir.

Gizli numara devri kapandı şirketiniz hazır mı?
Şirketimizin telefon giderlerini düşürmek için satın aldığımız FCT cihazlarının telefon numaralarını bugüne kadar hep gizledik. Neden? Müşterilerimiz bu hatları arayıp, hatlarımızı boşuna meşgul etmesin istedik. Ama artık gizli numara devri sona erdi. Müşterilerimizin pek çoğu

telefonlarına XYZ kodu girerek gizli numaradan çağrı kabul etmemeyi tercih etti. Peki şirket FCT numaramızı gizlemeyi kaldırdığımızda ne olacak? Artık müşterilerimiz bizi cep telefonlarından aradıklarında direkt FCT hattımızdan arayacak ve mevcut FCT kapasitemiz yetersiz kalmaya baslayacak. Yeni FCT cihazları alacagız ve onların da hatları musterilerimiz tarafından öğrenilecek ve biz daha fazla FCT cihazı alacağız. Sizce doğru çözüm bu mu?

Neden eski FCT'mi 2N Smartgate FCT ile degistirmeliyim?
2N smartgate ürününün pek çok benzersiz özelliğinden biri de dışarıdan hangi numaralardan gelen çağrıları cevaplaması gerektiği, hangilerine "meşgul" sinyali vermesi gerektiğini öğrenebilmesi. Adı üstünde "smartgate" sizin dışarıya açılan akıllı GSM kapınız. Şirket çalışanlarının şirketi ucuz tarifeden aramasına izin verirken, şirket dışından kişilerin bu hattı meşgul etmelerine izin vermeyecek kadar akıllı.

Şirketinizde belirleyeceğiniz 120 adete kadar telefon numarasından gelen çağrılara izin veren sistem tüm diğer numaralardan gelen çağrılara anında meşgul sinyali verecektir.

Smartgate DECT kablosuz haberlesme sistemlerine alternatif olabilir mi?
Evet! Smartgate 1 FXS 1 FXO baglantı kabiliyeti sayesinde, masa telefonunuzla telefon hattınızın tam arasına seri olarak baglanarak, masa telefonunuz her caldıgında cep telefonunuzun da sanki paralel hatmış gibi çalmasını sağlar. Bu sayede DECT telefon ve onun sınırlı kapsama alanı yerine, tüm dünyayı kapsayan GSM kapsama alanında hareket serbestliğine kavuşursunuz.

"Masa Telefonu = Cep Telefonu" ne demek?
Şirketinizde çalışan dilediğiniz personelin masa telefonu ve cep telefonunun aynı anda çalmasını yani masa telefonları = cep telefonları şeklinde paralel çalışma istiyorsunuz. Smartgate işte bu iş için yaratılmış "Mobility extension" çözümüne sahip. Şirketinizde çalışan 120 farklı kişinin masa telefonunu onların 120 farklı cep telefon numaralarına yönlendirecek kadar akıllı bir sistem. Aynı anda kaç görüşme olsun istiyorsanız o adette smartgate sisteminize kurarak masa telefonlarınızı dilediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz!

Smartgate başka ne yapar?
Smartgate, diğer tüm 2N analog gsm FCT'lerin yaptığı gibi, 12/16 kHZ ücretlendirme sinyali üretme, CID (arayan numara bilgisi) gösterme, GPRS modem, SMS gönderme alma gibi zengin bir özellik listesine sahiptir. Teknil özelliklerinde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özellikler:
• 2 telli, FXS arabirimi (analog telefon veya PBX CO hattı için)
• 2 telli, FXO arabirimi (PBX dahili hattı için)
• DialThru işlevi
• Geri arama
• Follow me (Beni izle) özelliği
• 12V güç kaynağı
• Harici sinyalle etkinleştirilen otomatik SMS gönderme
• Ön ödemeli kartlarda SMS ile düşük kredi bilgilendirmesi
• Bebek çağrı özelliği (çevirmeden otomatik çağrı)
• GPRS / CSD bağlantısı için seri port
• CLIP (ETSI FSK) desteği – telefon ekranınızda arayan numarayı görebilirsiniz
• Çevrilen numara kısıtlama, değerlendirme ve değiştirmesi
• SMS gönderme ve alma için SMS sunucusu desteği

2N SmartGate Servisi - 2N SmartGate Uygun Fiyat - 2N SmartGate Teknik Destek - 2N SmartGate Teknik Servis - 2N SmartGate Tamiri
2N SmartGate , 2N SmartGate Servisi, 2N SmartGate Uygun Fiyat , 2N SmartGate Teknik Destek , 2N SmartGate Teknik Servis , 2N SmartGate Tamiri

2N SmartGate  Teklif İste      2N SmartGate  Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 11.03.2009


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri