BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMSANTRALLER - NORSTAR

   MİNİ NORSTAR
   COMPACT ICS
   MODULER ICS
   M 7000
   M 7100
   M 7208
   M 7310
   M 7324
   İLAVE TUŞ MODÜLÜ


DİĞER MARKALAR

   ALCATEL
   KAREL
   NORSTAR
   NETAŞ
   TELESİS
   LG ERİCSSON
   İP PBX - İp Santral

MODULER ICS

MODULER ICS

Norstar Modüler ICS Sistemi güçlü özellikleri ile is Üretiminizi en etkin hale getirerek , müsterinize katma deger saglamaniza ve rekabetin en yeni seviyelerine sizi tasimaya yardim eder.


Norstar Modüler ICS Sistemi sadece iletisim kurmaniza yardim etmekle kalmayacak ayni zamanda isinizi en etkin ve en çabuk bir biçimde halletmenizi saglayacaktir. Bu telefon sistemi çalisanlarinizi daha etkin kilacak daha çabuk is yapmanizi saglayacaktir.


Norstar ile kazanacaginiz gözle görülür deger ve isinizde ki bu olumlu degisikligi müsterileriniz de farkedecektir.

Neden Norstar Modüler ICS Sistemi?


Iletisiminizi daha iyi yönetebilmenizin her zaman daha iyi bir yolu var. Isinizde günde yüzlerce telefona bakmak zor ve zaman tüketicididir. Mesajlarinizi kontrol etmek, telefonlara cevap vermek, çagrilarinizi yönlendirilmek artik daha kolay.Norstar Modüler ICS Özellikleri:

  • Dahili Mesaj özelligi ile masalarindan uzak olan çalisanlara mesaj birakabilirsiniz.
  • Entegre CLID özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Telefon servis saglayicisindan alacaginiz bu servis çalisanlarinizin Norstar telefon LCD ekranindan kimin aradigini görmelerini saglayabilirsiniz. Böylelikle, arayanlarla konusmalari daha hazirlikli olacaktir.
  • Call Log, CLID ile çalisan bir sistem olup hareket halindeyken kim tarafindan arandiginizi görmenizi saglar ve bir tus dokunusuyla telefon numarasi ezberlemeden veya yazmadan tekrar arayana dönmenizi saglar.
  • Norstar telefonlarinda standart olan LCD ekraniyla modüler ICS'in kullanimi çok kolaylasir. konferans çagrilar ve transfer fonksiyonlari sayesinde isleriniz daha kolaylasacaktir çünkü LCD ekrani sizin Norstar özelliklerini daha kolay ögrenmenizi saglar.

    Ögrenmek artik zor ve uzun degil.
    Norstar Modüler ICS güçlü özellikleriyle size ve çalisanlariniza yardim ederek daha verimli olmanizi saglar.


Norstar ISDN Uyumludur

Sizin isinizde de her tür bilgiye ihtiyaç var mi? Modüler ICS iletisiminizi daha kolaylastirir ve hizlandirir. Sebeke kullaniminiz arttikça, Norstar bilgiyi daha çabuk ve daha verimli kullanmanizi saglar. Modüler ICS , ISDN, PRI ve BRI desteklidir. ISDN maliyetleri düsürürken daha kolay iletisim saglar


Norstar Esnek Kapasitelidir


Sizle beraber çalisanlarin sayisi arttikça modüler ICS'in de kapasitesi dogru oranda arttirilabilir. Sistemi büyütmek için modül eklemeniz yeterli olacaktir. ICS bir kaç hatla ve telefonla baslar ve farkli hat kombinasyonlari ve genisleme seviyeleri ile 192 porta kadar çikabilir. Eger ICS'i güncellestirmek isterseniz, tüm Norstar telefonlarini ve uygulamalarini kullanarak ve bir takim sistem donanimini da ekleyerek modülü güncellestirebilirsiniz. Norstar böylelikle hem yatiriminizi korur hemde güncellestirerek yapacaginiz masraftan tasarruf etmenizi saglar.

MODULER ICS Servisi - MODULER ICS Uygun Fiyat - MODULER ICS Teknik Destek - MODULER ICS Teknik Servis - MODULER ICS Tamiri
MODULER ICS, MODULER ICSServisi, MODULER ICS Uygun Fiyat , MODULER ICSTeknik Destek , MODULER ICS Teknik Servis , MODULER ICS Tamiri

MODULER ICS Teklif İste      MODULER ICS Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 29.04.2008


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri