BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMÇEVRE URUNLER - ROBOT OPERATÖR

   SYS VOCAL
   MAGİC VOİCE
   TEKNİKOM AN2
   Arma IVR
   Call Center
   KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ


DİĞER MARKALAR

   SES KAYIT
   FCT - GSM
   KULAKLIKLAR
   ÇAĞRI KAYIT
   ROBOT OPERATÖR
   KABLOLAMA
   BEKLETME MÜZİĞİ
   KAMERALAR
   DİĞER
   ANONS MÜZİKLERİ

KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ

KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ

Karel IP Çağrı Merkezi, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen ve müşterilerle hızlı, etkin iletişim kurmayı planlayan kurumlar için hazırlanmış esnek, ölçeklenebilir, mekandan bağımsız bir çağrı merkezi çözümüdür. IP Çağrı Merkezi Karel IPS çözümünü kullanan DS200, DS200S, DS200M santrallarda çalışan dahili bir uygulamadır. Santral dışında bir server (sunucu) veya bilgisayara ihtiyaç bulunmamaktadır. Karel IP çağrı Merkezi, SQL destekli veritabanında kaydedilen tüm çağrı süreçlerinden ayrıntılı raporlar üretebilmektedir.
Esnek çağrı karşılama
Telekom şebekesi üzerinden gelen müşteri aramaları, DS200 serisi santralların robot operatörü üzerindeki menüde yer alan müşteri hizmetleri, satış, çağrı merkezi vb. tanımlamalar tuşlanarak veya doğrudan Karel IP çağrı merkezine yönlendirilir. Çağrı merkezinin yoğun olduğu sürelerde beklemeler sırasında müşterilere önceden kaydedilmiş anonslar dinletilir ve bekleme sıraları belirtilir.
Mekandan bağımsız sistem
Çağrı Merkezi Çalışanları IP telefonlar ile internete bağlandıkları her noktadan çağrı kabul edebilirler, çağrı başlatabilir veya aktarabilirler. Mekandan bağımsız çalışma yöntemi ile operatörler şirket merkezinden dışında herhangi bir mekandan, hatta farklı şehirlerden ve ülkelerden sistem üzerinde çalışabilirler.
Müşteri memnuniyeti
Karel IP Çağrı Merkezi müşteri memnuniyeti odaklı bir sistemdir. Çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek dağıtacak mekanizmalara sahiptir. Arayanları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine bağlar. Böylece bekleme süresini en aza indirir. Operatörlerin profillerine göre (becerileri, uzmanlıkları, tecrübeleri) belli müşterilere belli operatörlerin cevap vermesi sağlanabilir. Tanımı yapılan gruptaki müşteri temsilcileri sıraları dolduğunda gelen çağrı bekletilir ya da diğer kuyruklara transfer edilir.
Kapsamlı veri tabanı (opsiyonel-CRM entegrasyonu gerekmektedir) 
Farklı profillerdeki müşterilerden gelen istek ve şikayetler müşteri temsilcileri tarafından yanıtlanırken, tüm etkileşimler kaydedilerek depolanır. Bu veriler, iş süreçlerinde değerlendirilerek kurumsal belleğin güçlenmesine katkı sağlanır. Bu katkı, ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesinden, pazarlama ve satış etkinliklerinin doğru bilgilerle yönetilmesine kadar bir dizi yararlar sağlar. 

 
Verimli müşteri temsilcileri 
Müşteri temsilcileri, yeni bir çağrı başlatma, çağrı cevaplama, aktarma, bekletme ve kapatma gibi standart çağrı kontrol işlemleri yanında; mola alma, çağrıyı sınıflandırma gibi işlemleri de basit ve kullanışlı web tabanlı görsel arayüz ile bilgisayar üzerinden kolayca gerçekleştirir. Operatörler kendi aralarında ve çağrı merkezi yöneticileri ile yazılı olarak anında mesajlaşabilirler (opsiyonel). Müşteriler isterlerse Operatörlere özel atanmış sesli posta kutuları aracılığı ile sesli mesajlar bırakabilirler, operatörler bu mesajlara internete bağlı olan herhangi bir yerden web arayüzü üzerinden erişebilirler.
Yeteneğe Dayalı Yönlendirme 
Karel IP Çağrı Merkezi, müşteri temsilcilerinin uzmanlık alanları, lisan, mesai ücreti gibi özelliklerini dikkate alarak, gelen çağrıları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine ulaştırır; başka bir deyişle yeteneğe dayalı çağrı yönlendirmesi yapar.
Çağrı Sınıflandırma (Opsiyonel-CRM entegrasyonu gerekmektedir)
Çağrı Merkezi'ne gelen çağrıları sınıflandırarak, kurumunuzun hangi hizmetlerinin popüler olduğunu veya hangi ürün ve hizmetleri geliştirmeniz gerektiğini rahatlıkla ölçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri, her çağrının sonunda, o çağrıyı sınıflandıracak bilgileri kaydederek, kurumun ürün ve hizmetleri ile ilgili yönelimini belirlemenize yardımcı olurlar.
Web Tabanlı Yönetim
Çağrı Merkezi yöneticisi (supervisor), web tabanlı yönetim arabirimi sayesinde istediği yerden çağrı merkezi ile ilgili müşteri temsilcileri, müşteri temsilcisi grupları, servisler, tanımlama, ve yönetim işlemlerini yerel ağ veya internet üzerinden yapabilir. Supervisor gereken durumlarda müşteri-operatör görüşmelerini canlı dinleyebilir.
Entegre Görüşme Kaydı
Müşteri temsilcileri ile müşteriler arasındaki görüşmeler otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır. Kayıtları tarama işlemi, arayan numara, müşteri temsilcisi, konuşma tarihi, konuşma süresi gibi kriterlerin biri veya birkaçı göz önünde bulundurularak yapılabilir.
Entegre IV
Çağrı Merkezi içerisinde entegre olarak bulunan IVR sistemi, müşteri temsilcilerinin iş yükünü azaltmak veya güvenliği arttırmak amacıyla, müşterilerin standart işlemleri telefon tuşları aracılığıyla yapabilmelerini sağlar.
Kapsamlı ve Gerçek Zamanlı Raporlama 
Entegre raporlama araçları ile veritabanlarında saklanan tüm sistem süreçleri gözlenebilir. Saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık veya tarih aralığı bazında üretilebilen, servis, müşteri temsilcisi ve çağrı odaklı rapor grupları ile çağrı merkezinin performansı ölçülebilir, kapasite planlamasına baz alınacak trendler belirlenebilir.
Esnek sistem yapısı 
Karel IP Çağrı Merkezi kurumunuzun, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarını da karşılayabilecek, esnek bir mimariye sahiptir.
Kolay Entegrasyon (Opsiyonel)
Kuruma ait CRM, ERP, Kalite Yönetim Sistemleriyle yapılabilen entegrasyonlar sayesinde, arayan müşteriye ait bilgiler, çağrı ile birlikte müşteri temsilcisinin ekranında görüntülenir.
Ayrıntılı raporlama 
Çağrı raporları (Toplam / min / max / ortalama)
 • Çağrı sayısı
 • Çağrı süresi 
  Supervisor Modulü Raporları (Toplam / min / max / ortalama)
 • Kuyruğa gelen çağrı sayısı
 • Bağlanan çağrı sayısı
 • Bekleme süresi
 • Bağlı kalma süresi 
  Operatör Raporları (Toplam / min / max / ortalama)
 • Gelen çağrı sayısı
 • Bağlanan çağrı sayısı
 • Kaçan çağrı sayısı
 • Reddedilen çağrı sayısı
 • Cevaplama süresi
 • Konuşma süresi 
  Ek Raporlar (Opsiyonel)
 • Müşteri ihtiyaçlarına göre ek raporlar oluşturulabilmektedir.
 • KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Servisi - KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Uygun Fiyat - KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Teknik Destek - KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Teknik Servis - KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Tamiri
  KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ, KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİServisi, KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Uygun Fiyat , KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİTeknik Destek , KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Teknik Servis , KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Tamiri

  KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Teklif İste      KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 02.03.2011


  Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri