BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMVOİP - VOİP HABERLEŞME

   VOİP NEDİR?
   Örnek Voip Uygulama
   VOİP UYGULAMA -2
   ÜCRETSİZ HABERLEŞME


DİĞER MARKALAR

   VOİP HABERLEŞME

VOİP NEDİR?

VOİP NEDİR?

Voice over IP (VoIP=IP üzerinden ses iletimi) Teknolojisi  ses iletim hizmetlerinin IP (Internet Protokol) ile entegrasyonunu mümkün kılan, son yıllarda kullanımı hızla artan, güvenilirliği kanıtlanmış ve maliyetleri düşüren bir ses iletim teknolojisidir.

Geçmişi 90 ‘lı yılların başına dayanan VoIP teknolojisi başlangıçta, sabit telefon hatlarının kalitesine ulaşamamış olmasına rağmen, uluslar arası görüşmelerde sağladığı ciddi maliyet düşüşü ile hızla popüler hale gelmiştir. Internetin tüm dünyada hızla yayılması, tüm ülkeler arasındaki veri erişim omurgasının hızla genişlemesi, internetin veri taşıma maliyetlerini inanılmaz bir şekilde aşağı çekmesi ile internet omurgası üzerinden ses taşınması fikri tümüyle profesyonel alana taşınmış oldu. Internet bant genişliklerinin artması, fiyatların düşmesine paralel olarak VoIP teknolojileri de daha az bant genişliğinde daha kaliteli görüşme imkanı sağlamak üzerine geliştiler.  

Ürün çeşitliliğinin artışı ve servis sağlayıcıların desteklemesi ile yaygınlaşan VoIP kullanımı, IP ve Internet'te kullanılan paket anahtarlama teknolojisi kullanıcıya, bir ağ üzerinden ses ve veri servislerinin verilmesini sağlayarak ses trafiğini, IP ağlardaki veri akışı ile güçlü bir şekilde birleştirebildiğini kanıtladı. 

Günümüzde VoIP teknolojisi kullanan ürünler çok çeşitlilik kazanırken, SIP gibi dünya genelinde en yaygın kullanım alanına sahip protokolleri destekleyen Draytek ürünleri aynı zamanda VPN, VLAN, QoS gibi teknolojileri de desteklemektedir.

VOİP NEDİR? Servisi - VOİP NEDİR? Uygun Fiyat - VOİP NEDİR? Teknik Destek - VOİP NEDİR? Teknik Servis - VOİP NEDİR? Tamiri
VOİP NEDİR?, VOİP NEDİR?Servisi, VOİP NEDİR? Uygun Fiyat , VOİP NEDİR?Teknik Destek , VOİP NEDİR? Teknik Servis , VOİP NEDİR? Tamiri

VOİP NEDİR? Teklif İste      VOİP NEDİR? Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 29.01.2011


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri