BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMSANTRALLER - KAREL

   KAREL MS 26S
   KAREL MS 38S
   KAREL MS 26C
   KAREL MS 38C
   KAREL MS 48S
   KAREL MS 48C
   KAREL MS 128
   KAREL MS 224
   KAREL DS 200
   KAREL FT 10 2E
   KAREL FT 20 4E
   KAREL OP 48
   Karel Ms 48 İp
   OP50 Operatör Telefon Seti
   FT15 Operatör/Özel Telefon Seti
   ST30 Operatör/Özel Telefon Seti
   IPS - IP Haberleşme Çözümü
   KAREL İPV50
   DE241 İP DECT
   DB210 İP DECT BAZ
   DSS10-28
   DSS10-00
   DSS10-16
   DSS20-00
   DSS20-28
   DS200 IP


DİĞER MARKALAR

   ALCATEL
   KAREL
   NORSTAR
   NETAŞ
   TELESİS
   LG ERİCSSON
   İP PBX - İp Santral

IPS - IP Haberleşme Çözümü

IPS - IP Haberleşme Çözümü
Karel IPS modülü, DS200 serisi santrallarda, IP Telefon, Yazılım tabanlı telefon, IP Video Telefon, VoIP haberleşme, IP DECT, WiFi telefon, Sesli Posta kutusu, Çağrı kayıt ve IP çağrı merkezi, faks sunucu gibi pek çok uygulamayı firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda size sunan yeni nesil haberleşme çözümüdür.

IPS, mevcut veri ağınızı ve interneti kullanarak IP Telefon dünyasına kolaylıkla adım atmanızı ve iletişim maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlıyor.

 
 
IP Telefon
DS200 IP Telefon Çözümü, santrala entegre çalışan IPS modülü tarafından sağlanıyor. IPS modülü, SIP uyumlu IP uç noktalarını yapılandırmanın yanı sıra verimliliği ve etkinliği arttırıcı yeni nesil IP uygulamalarını destekliyor.
IPS modülü ile yapılandırılmış DS200’ün IP aboneleri dünyanın neresinde olursa olsun, internet üzerinden DS200’e erişip, bir santral abonesi gibi davranabiliyor. IPS’in VoIP ve IP telefon uygulamaları sayesinde uzak ofis ve uzak aboneler birbiriyle ve merkez santral ile görüşmelerini ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar. Kullanılan uç birimlerinin desteklediği durumlarda görüntülü telefon görüşmesi de yapılabiliyor.

Sesli Posta Kutuları
DS200 santralın IP aboneleri, IPS modülünün desteği ile yüksek kapasiteli “Sesli Posta Kutuları”na sahip oluyor. Abonelere erişilemediği durumlarda bırakılan sesli mesajlar, telefondan veya herhangi bir internet tarayıcı (internet explorer, firefox, vs.) üzerinden dinlenebiliyor. Posta kutusu sahibi mesajların üzerine ek kayıt yaparak bu mesajı başka bir aboneye aktarabiliyor. “Sesli Posta” sistemi, istenirse sesli mesajları e-mail olarak da posta kutusu sahibine gönderebiliyor.

Ses Kayıt
IPS modülü istenildiğinde Analog, Sayısal ve IP abonelerin tüm dış hat çağrılarının ses kayıtlarını min 11000 saate kadar saklayabiliyor. Ses kayıt sistemi hafıza arttırımları sayesinde daha yüksek kapasitelere genişleyebiliyor. Saklanan ses kayıtları farklı kriterler kullanılarak filtrelenip raporlanabiliyor. IP uç birimleri kullanan uzak abonelerin tüm görüşme kayıtları da sistemde kaydedilebiliyor ve istenen kriterlerde raporlanabiliyor.

IP Çağrı Merkezi
IPS modülü yeni nesil IP Çağrı Merkezi uygulamalarını da destekliyor; çağrılar ofis içi veya uzak ofiste çalışan “IP Çağrı Merkezi Operatörlerine” önceden belirlenebilen tanımlara göre dağıtılabiliyor. Çağrı kuyrukları ve çağrıların dağıtımları “IP Çağrı Merkezi Operatörlerinin” yetkinliklerine göre yapılandırılabiliyor. IP Çağrı Merkezi şirketin kullandığı herhangi bir uygulama ile entegre çalıştırılıp bu uygulamanın veritabanıyla bütünleştirilebiliyor. IP Çağrı Merkezi “IP Çağrı Merkezi Yönetim” modülleri ile izlenip denetlenebiliyor ve yapılan tüm işlemler isteğe bağlı belirlenen kriterlerle raporlanabiliyor. IP Çağrı Merkezinin tüm görüşmeleri istenirse kayıt edilip saklanabiliyor.
Telemarketing uygulaması ile belirlenen numaralara otomatik aramalar yapılabiliyor ve önceden kaydedilmiş bilgi mesajlarının okunması yoluyla herhangi bir tanıtım faaliyeti yapılandırılabiliyor.

Konferans Odaları
“Konferans Odaları”, IPS çözümünün abonelere sağladığı çoklu katılım destekli telefon görüşme platformudur. Kullanıcılar, IPS sisteminde istenilen sayıda önceden oluşturulan “Konferans Odaları”na şifreli giriş kontrolü ile katılıp çoklu telefon görüşmeleri yapabiliyorlar. “Konferans Odaları” kullanılarak uzak IP abonelerinin de katılabildiği toplantılar düzenlenebiliyor. “Konferans Odaları”nın yönetimi herhangi bir internet tarayıcı üzerinden yapılıyor.

IP DECT
IP DECT Baz istasyonlarının şirket veri ağı veya internet erişiminin olduğu uygun alanlara yerleştirilmesiyle kapsama alanının her noktasında kablosuz iletişim sağlanabiliyor. IP-DECT baz istasyonları, santral ile IP üzerinden haberleşirken, el üniteleri ile DECT standardında haberleşiyorlar.

Wi-Fi
IPS Wi-Fi sistemini de destekliyor. Veri ağına bağlı “Access Point”ler kullanılarak ek bir yatırıma gerek olmadan Wi-Fi telefonlar kablosuz haberleşme için kullanılabiliyor. Santral ve “access pointler” ile el üniteleri arasındaki haberleşme tamamen IP protokolünde gerçekleşiyor.

Faks Sunucu
DS200 IPS modülü faks sunucusu desteğine de sahip; bu özellik sayesinde firmaya gelen fakslar önceden tanımlanan kriterlere göre e-mail adreslerine pdf formatında iletilebiliyor.
IPS - IP Haberleşme Çözümü Servisi - IPS - IP Haberleşme Çözümü Uygun Fiyat - IPS - IP Haberleşme Çözümü Teknik Destek - IPS - IP Haberleşme Çözümü Teknik Servis - IPS - IP Haberleşme Çözümü Tamiri
IPS - IP Haberleşme Çözümü, IPS - IP Haberleşme ÇözümüServisi, IPS - IP Haberleşme Çözümü Uygun Fiyat , IPS - IP Haberleşme ÇözümüTeknik Destek , IPS - IP Haberleşme Çözümü Teknik Servis , IPS - IP Haberleşme Çözümü Tamiri

IPS - IP Haberleşme Çözümü Teklif İste      IPS - IP Haberleşme Çözümü Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 14.10.2010


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri