BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMSANTRALLER - NORSTAR

   MİNİ NORSTAR
   COMPACT ICS
   MODULER ICS
   M 7000
   M 7100
   M 7208
   M 7310
   M 7324
   İLAVE TUŞ MODÜLÜ


DİĞER MARKALAR

   ALCATEL
   KAREL
   NORSTAR
   NETAŞ
   TELESİS
   LG ERİCSSON
   İP PBX - İp Santral

MİNİ NORSTAR

MİNİ NORSTAR

Basit fakat geliskin olan Norstar Mini sistemi özellikle küçük isletmeler için tasarlanmistir. 3 hat ve 8 dahiliye kadar genisletilebilen sistem, müsteri hizmetlerini gelistirmek ve iletisim sistemini idare etmek için genis uygulama çesitleri sunmaktadir.

Sayisal teknolojisi sayesinde güvenilirligi ve net ses kaliteyle sizi etkiler.

Norstar zengin telefon seçenekleri arasindan dilediginiz tercihi yapabilirsiniz. Bu sistemle her çagriyi aktarabilirsiniz. Sadece çagriyi anons edip göndermeniz yeterlidir. Bekleme uyarilari ile önemli kisileri bekletmeden yanitlarsiniz. Iç ve dis hat aramalarini ayiran farkli zil tiplerine sahiptir.

Anons özelligi ile Norstar telefonlarindan anons yaparak arananin yerini tespit eder, konferans özelligiyle üçüncü bir kisiyi telefonda konusmaya alabilirsiniz.

Opsiyon Eklenebilme Özelligi

Norstar'in uygun tasarimi sayesinde yazilim ve donanim eklemeniz mümkündür. Ekleyebileceginiz uygulamalarla çagrilariniz 24 saat cevaplanir.

Analog Terminal Adaptörlerle (ATA) farkli bir hat açmaniza gerek birakmadan bilgisayar modemlerine, faks makinalarina ve kredi karti terminallerine baglanabilirsiniz.

Çagri Kayit Ünitesi (SMDR) ile müsteri faturalamalarinda kodlar atayabilir ve telefon maliyetlerinizi izleyebilirsiniz.

 MİNİ NORSTAR Servisi - MİNİ NORSTAR Uygun Fiyat - MİNİ NORSTAR Teknik Destek - MİNİ NORSTAR Teknik Servis - MİNİ NORSTAR Tamiri
MİNİ NORSTAR, MİNİ NORSTARServisi, MİNİ NORSTAR Uygun Fiyat , MİNİ NORSTARTeknik Destek , MİNİ NORSTAR Teknik Servis , MİNİ NORSTAR Tamiri

MİNİ NORSTAR Teklif İste      MİNİ NORSTAR Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 18.04.2008


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri