BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMSANTRALLER - ALCATEL

   ALCATEL OMNI PCX (OXO)
   ALCATEL OmniPCX
   ALCATEL OMNİ PCX 4400
   ALCATEL 4019 SET
   ALCATEL 4039 SET
   ALCATEL 4029 SET
   Add-On Modül, 40 Tuşlu
   İÇ MEKAN BAZ İSTASYONU
   DIŞ MEKAN BAZ İSTASYONU


DİĞER MARKALAR

   ALCATEL
   KAREL
   NORSTAR
   NETAŞ
   TELESİS
   LG ERİCSSON
   İP PBX - İp Santral

ALCATEL OmniPCX

ALCATEL OmniPCX
Alcatel OmniPCX Office Compact Edition üstün telefon hizmetleri içerir.

Akıllı ve kullanımı kolay hizmetler
İsimle arama, 3'lü konferans, kolay çağrı transferi, kolayca ayarlanabilen sesli rehberler, hassas tuşlar, Reflex terminallerdeki içeriğe bağımlı simgeler, direk çağrılar ve süpervizyon için Yönetici/Sekreter özelliği, çağrı izleme, çağrı toplama ve cevaplanmayan çağrıların belirlenmesi gibi çalışma grupları tarafından kullanılan özellikler.

Yerleşik sesli posta
Her OmniPCX Office sisteminde 20 dakikadan 200 saat kayıt kapasitesine kadar büyüyebilen yerleşik bir sesli posta sistemi mevcuttur. Sesli posta sistemi ayrıca çağrı izleme ve görüşme sırasına kayıt gibi özelliklere de sahiptir.

Kişisel Operatör
Kişisel operatör, Reflex terminale sahip kullanıcıların masalarından uzakta olmaları durumunda gelen çağrıları yönlendirmek üzere 5 farklı seçenek sunar: sesli posta, GSM numarası, harici numara, dahili numara (sekreter) veya operatör.

Sistem Karşılama Mesajları
Alcatel OmniPCX Office, çağrıları cevaplamak için çeşitli karşılama özellikleri sunar. Ayrıca, transfer edilmek üzere bekleyen kişilere dinletmek üzere 16 saniyelik standart bir bekleme müziğinin yanısıra, 2 dakikadan 10 dakikaya (hard disk ile) kadar ayarlanabilen bekleme müziği sağlar.

Otomatik Operatör
Otomatik operator, arayanları 24 saat boyunca karşılayabilir. Ayrıca istenen kişiye doğrudan ulaşmak için operatörü beklemeye gerek kalmaksızın bağlantı yapılmasına imkan verir.

Takım çalışması
Alcatel OmniPCX Office, yöneticinin ve sekreterin birbirlerinin terminallerindeki çağrıları izlemelerini sağlayan "Yönetici/Sekreter" özelliğini de sağlar.. Tek bir numara ile grup yönetiminin yanısıra, set izleme, çağrı toplama, yayın yapma ve cevaplanmayan çağrıları belirleme gibi özellikler de sağlar

Voice over IP (VoIP)

Linux üzerinde çalışan bir çağrı sunucu olarak data network'ündeki IP telefonları ve IP soft phone'ları yönetir. Devre altyapılı dünyaya hizmet verebilmek için, gerektiğinde kullanılmak üzere, devre yapılı dış hat kartları ve iç hat kartlarının kombinasyonundan oluşan entegre Media Gateway de içerir. Standart H323 cihazları ve H323 protokolünde çalışan Alcatel ve üçüncü taraf cihazlara destek vermek üzere, çağrı sunucu ve media gateway H323 protokolü üzerinde çalışır.

IP trunking
Telefon görüşmeleri için OmniPCX Office'in WAN konnektörü veya direk harici bir router üzerinden WAN'a erişim mümkündür. Bağlantı yöntemi ne olursa olsun, OmniPCX Office çağrılarda iyi ses kalitesi sağlamak için, ISDN overflow ve back-up seçeneklerini de sunar.

IP Telefon Sistemi
İşletme, ses ve veri iletimi için tek bir kablo altyapısı kullanarak LAN kablolama sistemini basitleştirebilir. Üstelik yüksek kalitedeki telefon özelliklerinden vazgeçmek zorunda kalmadan IP telefonları kullanarak. OmniPCX Office'in yerleşik DHCP server'ı sayesinde IP telefonların eklenmesi ve yer değiştirmesi sadece yeni bir Ethernet portuna bağlantı yapmakla mümkündür.

Masaüstü terminaller
Alcatel geniş bir terminal seçeneği sunar. Bunlar; IP anahtarlamalı ve devre anahtarlamalı sistemlerle çalışan masaüstü kablolu terminaller, hareketli olabilmek için kablosuz terminaller ve PC bazlı telefon sistemi için kullanımı kolay PC soft phone'lardır.

4.Hareketlilik
İletişimde hareketlilik günümüz iş dünyasında başarı için vazgeçilmezdir. Şirket içi hareketlilik personel verimliliği, dolayısıyla müşteri memnuniyeti sağlar. Alcatel Mobile Reflex serisi Alcatel OmniPCX Office'in yüksek seviyede sağladığı iletişim avantajlarının hepsini kullanır. Ayrıca, optimum seviyede kullanım kolaylığı için bazı özellikler yerleşik olarak sağlanmaktadır: geliştirilmiş ergonomi, geniş grafik ekran, entegre hoparlör ve kulaklık bağlantısı.

 

5.PC telefon ve CTI açıklığı
OmniPCX Office 25 kullanıcıya kadar hizmet verebilen yerleşik bir CTI sunucu içerir. Harici bir CTI sunucu ile kıyaslandığında, kuruluş ve destek açısından zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca Microsoft TAPI veya CSTA temelli harici sunucularla birlikte de çalışabilir.

OmniPCX Office "softphone" içerir: PIMphony
PIMphony iş dünyasında en çok kullanılan iki aracın, bilgisayar ve telefonun işlevlerini birleştiren, günlük telefon işlerini daha etkin ve kolay şekilde yönetmeyi sağlayan Kişisel İletişim Yöneticisi'dir. PIMphony, PC'de hangi uygulama çalışıyor olursa olsun, telefon hizmetlerini PC'de birleştirir.

PIMphony, en çok kullanılan ve bir Kişisel Bilgi Yöneticisi (PIM:Personal Information Manager) uygulaması olan Microsoft Outlook ile sıkı bir entegrasyon sağlar. Microsoft Outlook'un bağlantı kartlarının ekranda belirme özelliği ve sesli mesajlar için e-posta ile entegrasyon özellikleri kullanılarak kritik bilgilerin etkili bir şekilde yönetilmesi sağlanır.

Üç çeşit Pimhpony uygulaması mevcuttur.Basic, Pro, Team.

PIMphony Basic
PIMphony Basic, PC'de hangi uygulama çalışıyor olursa olsun, telefon hizmetlerini grafik kullanıcı arayüzü üzerinden bir PC'de birleştirir. Görüşme yapma, çağrı alma, isimle arama, aktarma, konferans, bekletme, park etme, çağrı listesi.

PIMphony Pro
Pimhony Basic'in sağladıklarına ek olarak Pimphony Pro, Microsoft® Outlook™, Act! Goldmine ve Microsoft® Access gibi programlarla sıkı bir entegrasyon sağlar

OmniPCX Office "softphone" içerir: PIMphony
 Pimhony Basic'in sağladıklarına ek olarak Pimphony Pro, Microsoft® Outlook™, Act! Goldmine ve Microsoft® Access gibi programlarla sıkı bir entegrasyon sağlar. Böylece, ekranda belirme özelliği sayesinde arayanın kimliğinin tespit edilmesi ile, ilgili bağlantı kartının ekranda belirmesini sağlar.Ayrıca aynı arayüzde kullanıcının sesli mesaj kutusunun yönetimini de sağlar.

PIMphony Team
Pimhony Basic ve Pimhony Pro'nun sağladıklarının yanısıra PIMphony Team, çalışma grubu yönetimi için çağrı süpervizyonu ve asistan özellikleri gibi ek özellikler sunar.

ALCATEL OmniPCX Servisi - ALCATEL OmniPCX Uygun Fiyat - ALCATEL OmniPCX Teknik Destek - ALCATEL OmniPCX Teknik Servis - ALCATEL OmniPCX Tamiri
ALCATEL OmniPCX , ALCATEL OmniPCX Servisi, ALCATEL OmniPCX Uygun Fiyat , ALCATEL OmniPCX Teknik Destek , ALCATEL OmniPCX Teknik Servis , ALCATEL OmniPCX Tamiri

ALCATEL OmniPCX  Teklif İste      ALCATEL OmniPCX  Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 18.04.2008


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri