BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMÇEVRE URUNLER - ÇAĞRI KAYIT

   CEP AKTİF
   SCDR2000
   WEBCM200


DİĞER MARKALAR

   SES KAYIT
   FCT - GSM
   KULAKLIKLAR
   ÇAĞRI KAYIT
   ROBOT OPERATÖR
   KABLOLAMA
   BEKLETME MÜZİĞİ
   KAMERALAR
   DİĞER
   ANONS MÜZİKLERİ

SCDR2000

SCDR2000
Bilgisayar Tabanlı Çağrı Kayıt Programı

İşletme giderleri arasında haberleşme masrafları önemli bir yer tutmaktadır. Personelin telefon başında iş amaçları dışında geçirdikleri süre de dikkate alınırsa; çağrı kayıt uygulamalarının yöneticiler için önemi daha çok ön plana çıkmaktarır.

SCDR2000 ölçeklenebilir yapısı ile küçük işletmere ve Dağınık yapılara destek verebilecek tasarıma sahiptir. Mimari olarak, esnek tasarım kabiliyetleri ile işletmeniz için gerek duyacağınız değişikliklere kolayca uyum sağlar. 

Kolay kurulum ve güncelleme

Scdr2000'i bilgisayarınıza kurmak için 10 dk ayırmanız yeterlidir. Uzmanlık gerektiren karmaşık ayarlar yapmanıza gerek kalmadan birkaç adımda kolayca kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Scdr2000 Telefon santralınızı otomatik olarak tanır ve sizi teknik konularla ilgilenmek zorunda bırakmaz.

Güncel teknolojik gelişmeler doğrultusunda Scdr2000, ekibimiz tarafından geliştirilmeye devam etmektedir. Bu değişiklikler ve telefon tarifeleri isterseniz otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenir.
Yeni teknolojilere uyumludur
Günümüzde populer olan IP tabanlı yeni teknolojilere uyumluluğu sağlanmıştır. Network Tabanlı telefon sistemleri (VoIP) Scdr2000 tarafından desteklenmektedir. Kullanmakta olduğunuz telefon santralı Telefon Geleneksel (TDM / PCM), PC tabanlı (SoftPBX / IpPBX) yada her iki teknolojik ortamıda içinde bulunduran yapıda olabilir.

Telefon makinaları işletmeniz içinde (klasik yapı) olabileceği gibi, Network üzerinden (IPPhone, SIP, SoftPHONE gibi) işletme dışında da çalışıyor olabilir.

Satrallardaki tüm bu teknolojik durumlar Scdr2000 tarafından desteklenmektedir. Yapılan tüm görüşemelerin detaylarına ulaşılabilir.

Birden fazla parabiriminde ücretlendirme yapabilir
Çok uluslu firmalarda, şubelerin konumlarına göre farklı para birimleri ve ücretlendirme katsayıları kullanılarak görüşmeler faturalanabilir. Bu durumda şubeler kendi görüşme ücretlerini ilgili parabirimi cinsinden alırken; merkdeki yöneticiler önceden belirtilen parabiriminde rapor alabilirler.

Otel uygulamalarında Aynı sistem içinde bir abonenin yada abone gurubunun ücretlendirmesi farklı parabirimi ile yapılabilir. Check-In sırasında misafirin uyruğuna göre seçilen para biriminde fatura hazırlanması sağlanabilir.
Entegre telefon sistemleri
Yönetim ve montaj problemlerini ortadan kaldırmak için Scdr2000 içine eklenen modül sayesinde telefon santralınızın marka ve modeli otomatik olarak algılanmaktadır. Scdr2000'i satın aldıktan sonra herhangi bir şekilde telefon sisteminizin markasını / modelini değiştirmeniz gerekirse Scdr2000 sizin için tüm ayarları otomatik olarak yeni sisteminize göre ayarlayacak ve çalışmasına problemsiz olarak devam edecektir. Santral değişmesi durumunda farklı bir lisans satın almanıza yada umanlık gerektiren teknik bir müdehaleye gerek kalmayacaktır. Entegre desteklediğimiz telefon sistemleri aşağıdaki gibidir. Bu liste dışındaki telefon sistemleri teknik servisimiz tarafından entgre edilmektedir.
SCDR2000 Servisi - SCDR2000 Uygun Fiyat - SCDR2000 Teknik Destek - SCDR2000 Teknik Servis - SCDR2000 Tamiri
SCDR2000, SCDR2000Servisi, SCDR2000 Uygun Fiyat , SCDR2000Teknik Destek , SCDR2000 Teknik Servis , SCDR2000 Tamiri

SCDR2000 Teklif İste      SCDR2000 Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 30.07.2008


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri