BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMÇEVRE URUNLER - ROBOT OPERATÖR

   SYS VOCAL
   MAGİC VOİCE
   TEKNİKOM AN2
   Arma IVR
   Call Center
   KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ


DİĞER MARKALAR

   SES KAYIT
   FCT - GSM
   KULAKLIKLAR
   ÇAĞRI KAYIT
   ROBOT OPERATÖR
   KABLOLAMA
   BEKLETME MÜZİĞİ
   KAMERALAR
   DİĞER
   ANONS MÜZİKLERİ

Arma IVR

Arma IVR
Arma IVR Sunucu, bilgiye bir tuş yada bir sesle ulaşmanızı sağlayan interaktif sesli yanıt sistemidir. Kurumunuzla bilgi bağı olan her bireyin mesai kavramı olmaksızın bilgiye ve hizmete telefonla ulaşmasını sağlar. Arma IVR Sunucusu, bilgiyi veya hizmeti telefon sistemi üzerinden paylaşmak isteyen kuruluşlar için en sağlıklı çözümdür.

Gelişmiş görsel arabirimi sayesinde gelişen şartlara göre karşılama ve bilgilendirme seneryolarını hızlıca tasarlamanızı sağlar.

SİSTEMİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Gelişmis Seneryo Yapısı
Sistem her kanaldan farklı bir seneryo ile karşılama yapabilir. Ayrıca özel günlerde ve özel saatlerde farklı seneryolar ile çağrıyı karşılar.


Out-bound Call (otomatik arama)
Sistem yine IVR üstündeki kanallardan toplu arama yapabilir. Bir veri tabanı veya metin dosyasından aldığı telefon numaralarını arar, aranan kişi telefonu açtığında tasarladığınız bir seneryo çalışır. Aradığınız kişiye bir seneryo yardımı ile bilgi verebilir veya CallCenter (çağrı merkezi) personelinize telefonu aktarır. Aranacak numaralarınızı sisteme wizardlarla tanıtır ve arama seneryosunu seçersiniz. Sistem gerekli aramaları yapar. Aranan kişi cevap verdiğinde belirlediğiniz seneryoya göre davranız.

Ayrıca OutboundCall Seneryoları ve arama sonuçlarının raporlarını alabilirsiniz.


Screen PopUp:
IVR karşıladığı çağrı ile ilgili bilgileri network'teki diğer bilgisayarların ekranlarını gönderir. Ayrıca Arma IVR sunucusu Arma CRM uygulaması ile entegra çalışmaktadır.

Sesli Mesaj Kutusu :
Limitsiz sayıda sesli mesaj kutusu açma imkanı tanır ve wav dosyasi olarak mesajlari kaydeder. İstenirse mesajlarınızı email adresinize mail atar. İsterseniz mesaj geldiğinde belirlediğiniz bir telefon numarasını arar ve size bırakılan mesajları okur. Mesaj ikaz sisteminde belirlediğiniz telefonları yine sizin belirlediğiniz gün ve saat aralıklarında arar.

Text-to-Speech (metin okuma):
Microsoft Speech Server tarafından desteklenen tüm Text-to-Speech araçlarını destekler. IVR sunucusu üstündeki tüm verileri (santalden gelen, database'den gelen...) arayan kişileri TTS araçlarını kullanarak okur.

Speech Recognition (ses tanıma):
"Speech Recognition" Telefondaki kişinin ne söylediğini anlayan sistemdir. Bu sistemde IVR sorularını sorduğunda cevapları sesli olarak alır ve işler. 
Örnek: 
IVR     : Lütfen adınız söyleyin
Arayan: Hüseyin ÇAKIRLI
IVR     : Sayın Hüseyin ÇAKIRLI şu anki toplam borcunuz 27 yeni Türk lirasıdır. Başka
            bir işlem yapmak istermisiniz
Arayan: hayır
IVR     : hoşçakalın bizi aradığınız için teşekkür ederim

Veri Tabanı Bağlantısı :
IVR sunucu "DBQuery" nesnesi ile ek bir bileşene gereksinim duymadan ODBC veya ADO teknolojileriyle SQL server, Oracle, Informix, MS-Access, DBase, Fox-pro...gibi veritabanlarına bağlanır. Veritabanına kayıt ekleme, okuma, silme veya düzeltme, kayıtlar arası gezinme gibi işlemleri IVR üzerinden yapmanıza izin verir.


Alt Seneryo Desteği :
Bir seneryodan başka bir seneryoya rahatlıklar geçiş yapabilirsiniz. Satış seneryosu ve teknik servis seneryolarına başka bir seneryodan geçiş yapabilirsiniz. Alt alfa birçok seneryoyu kullanabilirsiniz.

Script Desteği :
IVR Senaryoları içinden "Pascal Script, C++ Script, JScript, BasicScript" scriptleri yazabilirsiniz. Ayrıca yazdığınız script içinden ürettiğiniz bir değişkeni IVR içerisine değişken olarak atayabilirsiniz. Aşağıda IVR seneryosu içinden PascalScript kullanılarak ComObje'ye erişim ve Com obje içindeki verinin seneryoya taşınması gösterilmiştir.Send SMS - Send Email:
IVR Senaryoları içinden SMS ve Email gönderebilirsiniz.

VoiceMail  :
Sistem aynı zamanda VOICEMAIL olarakta çalışır. Aranan kişilerin telefon statülerine göre (isim kontrollü, meşgul kontrollü, kontrolsüz..) çağrıyı yönetir. İstenirse meşguldeki kişilere beklemedeki sıra numarası okur.

Scenario Designer (seneryo tasarımı) :
Tüm seneryoları Scenario Designer'ı kullanarak hazırlayabilir ve seneryoları test edebilirsiniz. Gelişmiş tasarım araçlarını kullanarak IVR seneryoları tasarlamak çok kolay.

Arma IVR Servisi - Arma IVR Uygun Fiyat - Arma IVR Teknik Destek - Arma IVR Teknik Servis - Arma IVR Tamiri
Arma IVR, Arma IVRServisi, Arma IVR Uygun Fiyat , Arma IVRTeknik Destek , Arma IVR Teknik Servis , Arma IVR Tamiri

Arma IVR Teklif İste      Arma IVR Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 21.07.2008


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri