BMS İLETİŞİM

BMS İLETİŞİM - HABERLESME SISTEMLERINDE UZMAN

0(212) 536 52 53

 

Alcatel-Lucent Yetkili Bayi

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİMÇEVRE URUNLER - ROBOT OPERATÖR

   SYS VOCAL
   MAGİC VOİCE
   TEKNİKOM AN2
   Arma IVR
   Call Center
   KAREL İP ÇAĞRI MERKEZİ


DİĞER MARKALAR

   SES KAYIT
   FCT - GSM
   KULAKLIKLAR
   ÇAĞRI KAYIT
   ROBOT OPERATÖR
   KABLOLAMA
   BEKLETME MÜZİĞİ
   KAMERALAR
   DİĞER
   ANONS MÜZİKLERİ

MAGİC VOİCE

MAGİC VOİCE

Magic Voice işletmenize gelen telefon çağrılarını sizin için sesli olarak yanıtlar ve sizi arayanların ulaşmak istedikleri kişilere veya gruplara en kısa zamanda erişmelerini, gerektiğinde mesaj bırakmasını sağlayarak haberleşme trafiğini her an kontrol altında tutar. Magic Voice mimarisinde en son teknolojiler kullanılmıştır opsiyonel genişleme paketleri ile şirketinizi geleceğe taşırken yatırım maliyetlerinizide minimuma indirir.

ESNEK YAPI: Şirketin yapısına göre her hatta ayrı anons senaryoları ile yanıt verebilir. Günlere, saatlere ve tatil zamanlarına göre farklı dil seçenekleriyle yanıt verebilir. Kullanıcılar bırakılan mesajları ofis içinden veya dışından telefonla dinleyebilir, E-mail entegrasyonuyla mail olarak yollayabilir, istendiğinde Unified Messaging modülü ile mesajlarınız siz dünyanın neresinde olursanız olun sizi bulur.

Aynı anda birden fazla çağrıya yanıt verebilir 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilir. Esnek altyapısı ile yeni teknolojilere çok kolay entegre edilebilir (CTI, CRM ve yeni haberleşme teknolojileri), sadece upgrade edilerek yeniden yapılandırılabilir. (Unified Messaging, IVR, CALL CENTER, ACD, Konuşma Tanıma Teknolojisi)

Network uyumlu yapısı ile uzaktan kontrol edilebilir, işletmenizde kullanmakta olduğunuz database ortamına bağlanıp izin verilen girdi ve değişiklikleri yapabilir.(IVR Entegrasyonu ile)

Ürünlerinizle ilgili kampanya, anket çalışması yapabilir Bilgi Hattı, Çağrı Merkezi oluşturabilir böylece rakiplerinizle aranızda stratejik fark yarabilirsiniz.

ANINDA CEVAP: Telefon santralının model / markası ne olursa olsun, sistem ilk çalışta telefona cevap verir.

KARŞILAMA : Sınırsız sayıda karşılama menüsü tanımlanabilir. Karşılamalar Türkçe – İngilizce olarak kullanıcı tarafından seçilebilir. İngilizce standart kayıtlı gelir. 9 Dil desteği vardır. İsteğe göre kullanıcı kaydederek kendi tercih ettiği diğer dilleri tanımlayabilir.) Günlere ve saatlere değişik seneryolar hazırlanabilir.

ABONELERE ULAŞIM : Müşteriler dahili numarayı biliyorsa numarasını tuşlayarak anında ulaşabilir. Arayana istenirse Abonenin ismi veya grubun departmanı okunabilir. Eğer aranan numara meşgul ise”Aradığınız abone şu anda meşgul, Beklemek için 1, başka bir abone denemek için 2, Operatöre bağlanmak için 0 tuşlayınız.” Mesajı çıkar. Eğer bu menüde müşteri tuşlama yapmazsa sistem otomatik olarak operatöre transfer eder. Beklemek  isterse bekleyenler arasında kaçıncı sırada olduğu okunabilir. Aranan numara cevap vermiyorsa: “Aradığınız abone size şu anda cevap veremiyor. Başka bir abone ile görüşmek istiyorsanız 1, Mesaj bırakmak istiyorsanız 2, Operatöre bağlanmak için 0 tuşlayınız.” Mesajı standart olarak dinletilir. Kullanıcılar isterlerse kendi seslerinden yerinde yok mesajı veya bulundukları numarayı bildiren kaydı girebilirler.

MESAJLARA ULAŞIM: Kullanıcılar posta kutularına bırakılan mesajlarını evlerinden,Mobil telefonlarından ,Network üzerindeki PC’lerden ses kartı ile yada E-Posta yoluyla dinleyebilirler.Şifreleme ile bu mesajların başkaları tarafından dinlenmesi engellenir.

SEKRETERLİ TRANSFER: Bu özelliğe sahip aboneler arandığında sistem arayan kişinin adını kaydeder “Lütfen sinyal sesinden sonra adınızı söyleyiniz..” ve  size bağlamadan önce dinletir. “Size bir telefon var. Arayan ............... Görüşmek istemiyorsanız 1 tuşlayınız.” Eğer bu durumda 1 tuşlarsanız sistem arayana geri döner ve cevap vermiyor konumundaki mesajı dinletir.

STANDART DIŞI BAZI UYGUMALAR :

Müşteriler KVK Shoplar’ dan yada herhangi bir GSM shoptan Cep Telefonu satın aldıklarında telefonun garanti kapsamında olup olmadığını kontrol amaçlı kurulmuştur. Uygulamada müşteriler KVK merkezini telefon ile ararlar sisteme yeni satın aldıkları telefonlarının IMEI numarasını tuşlarlar ve IVR sistemi KVK nın MS-SQL database ortamından ilgili telefonun KVK garantisinde olup olmadığı bilgisini sesli olarak söyler.

ENTEGRE ÇÖZÜMLER:Tamamı kendi yazılım geliştirme ekibimiz tarafından geliştirilen diğer  ürünlerimizle entegre olabilir, böylece gelecekteki Haberleşme teknolojilerine olan yatırımlarınızı daha ekonomik, daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Opsiyonel Entegre ürünlerimizden bazıları;

§          IVR Interactive Voice Responce yani sesli bilgi erişimi veya data erişimi sağlar. Bu şekilde Sesli veya Tuşlarla yapılan yönlendirmelerle Data durumundaki bilgilerinizi sese dönüştürebilir aynı zamanda seside dataya dönüştürebilir bu bilgilerde değişiklik yapabilirsiniz. Sistem aynı zamanda kullanıcının isteğine göre yapılandırabileceği esnek arayüz yapısına sahiptir. IVR ile Tanıtımlar, kampanyalarda yapıp isterseniz Fihristinizdeki müşterilerinizi otomatik olarak aratıp kampanya bilgilerinizi sesli olarak iletebilirsiniz.

§          Call Center ve ACD  ile gelen çağrıları Agent lara eşit olarak dağıtır.Bunu istenirse bir yöneticinin kontrolünde istenirse otomatik olarak yapar, aynı zamanda bu görüşmelerin sayı, performans ve ürünle ilgili olan raporlarına Network entegrasyonuyla her yerden erişim sağlar. Böylelikle hem personelin hemde ürünün performansını kontrol imkanı verir.

§          Konuşma (Ses) Tanıma Teknolojisi ile yukarıda saydığımız ürünlerimizi telefon tuşlarını kullanmadan, komutları sisteme sanki onunla konuşuyormuş gibi sesle yani söyleyerek kullanma imkanı verir. Kullandığımız teknoloji ile arayan kişinin şivesi veya konuşma hızı sistemin komutu tanımasını engellemez.

§          CTI Bilgisayarla Telefon entegrasyonu anlamına geliyor. Gelişen teknolojiyle birlikte Telefon santralleride bu yüksek teknolojiyi bünyelerine dahil ediyor. Bu entegrasyon sayesinde Bilgisayarlarınızı telefon makinesi gibi kullanabilir, Santralinizi PC aracılığı ile kontrol edebilirsiniz.

§          CRM Müşteri ilişkileri yönetimi günümüzde Ciddi Firmaların ve üreticilerin zaruri ihtiyacı haline gelmiştir. CRM ile Tüm müşteri bilgilerini Agentlara paylaştırıp bu bilgilerin kontrolünü yapabilir, ürünlerinizinde bu bilgilerle birlikte düzenleyip Ürün, Personel yeterliliğini en uygun seviyede tutabilirsiniz.

MİNİMUM MAGIC VOICE KONFİGÜRASYONU:

Intel 2 Ghz ve üzeri Mhz İşlemci

256 Mb Ram

40 Gb Sabit Disk

MS XP Pro işletim sistemi

MAGİC VOİCE Servisi - MAGİC VOİCE Uygun Fiyat - MAGİC VOİCE Teknik Destek - MAGİC VOİCE Teknik Servis - MAGİC VOİCE Tamiri
MAGİC VOİCE, MAGİC VOİCEServisi, MAGİC VOİCE Uygun Fiyat , MAGİC VOİCETeknik Destek , MAGİC VOİCE Teknik Servis , MAGİC VOİCE Tamiri

MAGİC VOİCE Teklif İste      MAGİC VOİCE Ürünü Yazdır    &nb      Son Güncelleme: 24.04.2008


Copyright© 2008 Bms İletişim Sistemleri Tic Ltd Şti Web Tasarım Hizmetleri